Led-tv-simulator met 24 leds en 3 programma’s, inbraakbeveiliging, nep-tv door lichtsimulatie, hoge veiligheid
€15.33
Effectieve inbraakbeveiliging: bij de led-tv-simulator gaat het om een apparaat dat met gekleurde leds en een willekeurige generator de lichtgloed van een lopende tv simuleert.
3 instellingen: 1. Na het inbreken van het donker + 4 uur (blauw licht is aan) schakelt het automatisch aan als het donker is. 2de Na het inbreken van het donker + 7 uur (groen licht is aan) schakelt het automatisch aan en na 7 uur werken schakelt het automatisch in de stand-bymodus. 3de Aan (24 uur per dag werkend)
Hoge veiligheid: de tv-simulator biedt niet alleen effectieve inbraakbeveiliging, maar is ook eenvoudig te installeren en te bedienen. Met zijn compacte design past hij onopvallend in elke ruimte en draagt hij bij aan de veiligheid van je huis.
Television-simulator, led-television-simulator, televisiesimulator met 24 leds en 3 selecteerbare programma’s, inbraakbeveiliging, nep-television door lichtsimulatie voor gebruik als inbraakbeveiliging, hoge veiligheid.
Kenmerken:
Het product is een creatief veiligheidsproduct voor thuis, dat speciale knipperende en trillende effecten kan produceren op basis van willekeurige veranderingen in de kleur en helderheid van het licht dat het uitzendt, en deze op glazen ramen of lichtdoorlatende gordijnen kan projecteren om een echte television te simuleren. licht- en schaduweffecten. Van buiten het huis zie je hoe het binnenlicht flikkert en het scherm plotseling wiebelt, alsof iemand television kijkt.
TV Simulator met timer
Dit apparaat is uitgerust met een timer en verbruikt slechts zoveel stroom als een bureaulamp. Het bespaart dus veel stroom dan wanneer de gebruiker de television direct inschakelt om diefstal te voorkomen.
Hoge veiligheid en eenvoudige installatie.
De television-simulator biedt niet alleen effectieve inbraakbeveiliging, maar is okayeenvoudig te installeren en te bedienen. Met zijn compacte layout earlier hij onopvallend in elke ruimte en draagt hij bij aan de veiligheid van je huis.
Specificaties:
Led-vermogen: max. 2 watt.
Materiaal: kunststof.
Ledlampen: 12
Inhoud van de levering:
1 x television-simulator.
Opmerking:
Als je vragen hebt, neem dan tijdig touch met ons op. Wij bieden je kwalitatief hoogwaardige diensten. Bedankt voor je samenwerking
Effectieve inbraakbeveiliging: bij de led-television-simulator gaat het om een apparaat dat met gekleurde leds en een willekeurige generator de lichtgloed van een lopende television simuleert.
3 instellingen: 1. Na het inbreken van het donker + 4 uur (blauw licht is aan) schakelt het automatisch aan als het donker is. 2de Na het inbreken van het donker + 7 uur (groen licht is aan) schakelt het automatisch aan en na 7 uur werken schakelt het automatisch in de stand-bymodus. 3de Aan (24 uur in step with dag werkend)
Hoge veiligheid: de television-simulator biedt niet alleen effectieve inbraakbeveiliging, maar is okayeenvoudig te installeren en te bedienen. Met zijn compacte layout earlier hij onopvallend in elke ruimte en draagt hij bij aan de veiligheid van je huis.
Energiebesparing: de television-simulator beschikt over een ingebouwde lichtsensor en schakelt automatisch in als het donker wordt. LED is energiebesparend, 2 watt en straalt licht uit dat overeenkomt met dat van een forty two-inch television. Slechts 1 kilowattuur stroom is voldoende voor 500 uur.
Eenvoudig te installeren: kijk naar het raam of de doorschijnende gordijnen. De television-simulator kan de hoek van het hoofdlichaam zo instellen dat het uitgestraalde licht precies op het gordijn wordt geprojecteerd.
Specificaties: Led-tv-simulator met 24 leds en 3 programma’s, inbraakbeveiliging, nep-tv door lichtsimulatie, hoge veiligheid
|
Gebruikers recensie
Plaats de eerste recensie voor “Led-tv-simulator met 24 leds en 3 programma’s, inbraakbeveiliging, nep-tv door lichtsimulatie, hoge veiligheid”
€15.33




Er zijn nog geen recensies.